Чи потрібно кип'ятити дитячу воду для суміші або пиття?

Кип'ятити дитячу воду

багато хто думає, що вода для розведення дитячої суміші головне, щоб була очищеною, і цього достатньо. Недовіра до виробників формує думку, що напис на пляшці "дитяча" всього лише вмілий рекламний хід. Насправді різниця між дитячою водою і звичайної очищеної істотна. Давайте розберемось, чому для малюка важливо використовувати спеціалізовану воду, а не зазвичай фільтровану або кип'ячену.

Відмінні якості "дитячої" води з позначкою "з народження"

Вода з написом "дитяча" в своєму складі має меншу кількість солей, ніж звичайна мінеральна. Дитячий продукт в складі має сталу кількість мінеральних речовин, проходить випробування і стандартизацію, має необхідні сертифікати якості, відповідає нормам ГОСТів, повинна бути документація, що підтверджує схвалення СанПіН. Перевірити наявність документів, що підтверджують безпеку продукту можна, переглянувши сайт виробника, сертифікат якості повинен бути в точці продажу. Якщо супутніх документів немає, то варто задуматися про якість.

Багато мам задаються питанням, чи потрібно кип'ятити дитячу воду для того, щоб розвести суміш. Норми СанПіН допускають використання дитячої води строком до 2 діб після відкриття пляшки. Купувати потрібно пляшку такого обсягу, щоб використовувати її за 2 дня.
В разі, якщо спеціалізованої дитячої води немає, тоді потрібно кип'ятити.

Кип'ятіння знижує жорсткість, знищує небезпечні бактерії і мікроби, знижує вміст солі. Щоб отримати найкращий результат, кип'ятіння повинно тривати 10 хвилин. Незважаючи на те, що більшість мікроорганізмів гинуть на етапі 98 ° С, тому кип'ятіння протягом 2 хвилин допустимо.

Вода з-під крана

Вода з крана будинку допустима до використання після проходження фільтрації. краще, щоб побутовий фільтр мав високий ступінь очищення, без мінералізації, підійде очисна установка з позначкою від виробника "для дітей від 0".

але, коли вибір стоїть між спеціалізованої дитячої водою в пляшках і, отриманої шляхом домашньої фільтрації, то вибір повинен бути в бік бутильованої. При покупці необхідно звернути увагу на терміни придатності і склад.

У воді з-під крана навіть після фільтрації кількість мінералів може не відповідати дитячим вимогам. Якщо відповідь на питання, чи треба кип'ятити дитячу воду, негативний, то вода з джерел або інших джерел, які не гарантують безпеку навіть після кип'ятіння може бути небезпечна.

Вода для сумішей або питна, є різниця

Дитяча суміш не розбавляється водою з позначкою на пляшці "для пиття". Питна містить велику кількість мінералів, які спільно з комплексами закладеними в дитячій суміші створять підвищену дозу. Також вода з великою кількістю мінеральних сполук змінює смак суміші, над яким ретельно працюють виробники, щоб наблизити його до смаку молока матері.

Виробники вод враховують потреби споживача, поділяють воду для харчування і пиття.

норми якості

Поява на прилавках води для дітей високої якості, пов'язане з жорсткістю вимог:

  • Для виробництва дозволено брати сировину з природних мінеральних джерел або природної питної води.
  • Не можна застосовувати консерванти і містять хлор знезаражувачі.
  • Повинна бути індивідуальна лінія, використовується тільки для виробництва дитячої води.
  • Вода на вікову категорію від 0 до 3 років, не містить йод, фтор або срібло.

Завдяки жорстким вимогам до виробника, безпеку продукції для дітей забезпечена.

рекомендації

  • Чи треба кип'ятити дитячу воду – немає, якщо у неї не закінчився термін зберігання.
  • Розводити суміш можна окропом, температура води для дитячого харчування повинна бути 37 ° С, варто остудити або додати холодну воду, щоб довести окріп до потрібної температури.
  • Навіть кілька разів профільтрована вода за якістю не замінить покупну. Її склад не збалансований, може містити підвищену кількість мінеральних речовин, солі хлору і інших шкідливих речовин. У свою чергу покупна вода проходить лад контроль виробництва, містить необхідну кількість мінералів. Щоб розвести суміш, необхідно купувати воду з позначкою "для харчування". Правильним буде знайти можливість і придбати для своєї дитини спеціалізовану воду.
  • Коли покупка бутильованої води проблематична, можна звернутися за допомогою до очисних установок побутового призначення. фільтри, які розроблені готувати воду для дітей, можуть стати альтернативним рішенням. Купівля такої установки додому допоможе мати в постійному доступі воду за складом наближену до "дитячої" бутильованої.
  • Важливо дотримуватися терміни та умови зберігання. Після відкриття упаковки воду зберігають у холодильнику 1 або 2 дня. Є марки води, які більше доби зберігати не можна, уважно читайте рекомендації виробника.
  • Важливим елементом є тара, в якій знаходиться вода. Найкраще купувати воду для дітей в скляній пляшці. Якщо ємність із пластику перевіряйте маркування, на дні пляшки із зовнішнього боку повинна бути цифра 7, такий пластик не виділяє шкідливі речовини навіть при тривалому знаходженні під прямими променями сонця.

При покупці дитячого води необхідно враховувати написи на етикетці і вибрати для пиття або для харчування. Тепер ви знаєте, чи треба кип'ятити дитячу воду, яка температури і тип води потрібен для суміші. бутильована вода забезпечить безпеку малюкові, хорошу роботу шлунково-кишкового тракту, позбавить маму від необхідності фільтрувати, кип'ятити, і хвилюватися з приводу здоров'я малюка.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *