Жива тала і мертва вода? Сім міфів про воду!

Жива тала і мертва вода

Вода - це джерело життя, без якого ми б не змогли існувати. але міфи, пов'язані з водою і різні помилки, не дають людям правильно використовувати цей ресурс. Правда і міфи про талій воді, водопровідної та бутильованої - які з них найбільш поширені в народі? Про це і ми будемо говорити далі.

7 міфів про воду, які ви зобов'язані дізнатися!

  • перше оману. В день потрібно випивати вісім склянок води

перший міф про водопровідній воді, точніше про питну з'явився ще в сорокових роках минулого століття. Саме тоді в одній газеті з'явилася стаття про те, що людина в добу повинна випивати 2,5 л або вісім склянок води. Цією ідеєю скористалися виробники бутильованої води, які почали активно її просувати в своїй рекламі. Хоча визначити точну норму рідини в добу неможливо, тому що кожен організм - індивідуальний. Також значення має наявність недуг, спосіб життя, стан організму. Грубо кажучи, у кожного своя норма рідини.

  • друга помилка. Вода допомагає позбутися від зморшок

багатьом, особливо дівчатам, здається, що споживання великої кількості рідини допоможе позбутися від слідів старіння. Епідерміс нібито насичується вологою і зморшки стають менш виражені. Цього можна досягти тільки в тому випадку, якщо організм дуже зневоднений.

  • третьою оману. Вода легко замінюється будь-якими рідинами

багато хто вважає, що воду можна замінити різноманітними напоями, їжею і тієї ж самої водою з лимоном. Але це міф, тому що склад води - неповторний, він багатий на різні вітаміни, мікроелементи, солі та інші корисні речовини. У складі всіх інших напоїв немає і половини цього «коктейлю».

  • четверте оману. Пити потрібно навіть без почуття спраги
Читайте в наступній статті:  Найцікавіші і дивовижні факти про питну воду!

Почуття спраги - унікальна здатність організму, яка спрацьовує саме тоді, коли потрібно поповнити запаси води. Через це деякі вважають, що споживання необмеженої кількості рідини принесе тільки користь. А, що, якщо у людини є проблеми з нирками, сечовий системою або серцем? Споживати багато рідини можна тільки при інтенсивному фізичному навантаженні, підвищеній температурі тіла, підвищеної вологості повітря і спеці. І лише в ситуаціях, якщо немає проблем з системами організму.

  • п'яте оману. Вода з сріблом набагато корисніше

Це буде правдою лише при помірному споживанні такої рідини. Якщо постійно споживати рідину з металевих ємностей, можна піддати себе великому ризику. Проблема в тому, що вода зі сріблом, веде до накопичення в організмі важкого металу, який майже не виводиться. А це веде до появи такого недуги, як аргіроз.

  • шосте оману. Якщо пити багато рідини, можна позбутися зайвої ваги

Вода не допоможе спалити зайві калорії, так як її основне властивості - прискорити метаболізм, що і веде до більш ефективного схуднення. Крім того, вода сприяє зниженню апетиту, завдяки заповненню порожнього шлунку. Але схуднути на воді, навіть, якщо пити її в великих кількостях, не вийде. Щоб швидко скидати зайві кілограми, потрібно дотримуватися дієти і активно займатися спортом. Також є міфи про лимонної воді, яка допомагає спалювати жирові відкладення. Але це ще більший обман. Більш того, для людей з проблемами травлення, споживання великої кількості лимонної води буває небезпечним.

  • сьоме оману. Кип'ячена вода - не є небезпечною для здоров'я

безумовно, кип'ятіння води допомагає знищити деякі бактерії. Але є хвороботворні мікроби, які виживають навіть при високих температурах. А важкі метали з води видалити за допомогою кип'ятіння - взагалі неможливо. Якщо говорити про кип'яченої, хлорованій воді, то вона особливо небезпечна для здоров'я і її споживати строго заборонено.

Жива і мертва вода - міф чи реальність? Цим цікавляться багато, як і міфами про пам'ять води. Насправді, рідина дійсно здатна накопичувати позитивну і негативну енергетику. Крім того, вода вбирає інформацію і все речовини, через що вона може ставати «мертвої».