Якою має бути вода придатна для пиття?

Якою має бути вода придатна для пиття

Пийте більше води. вона очищає, відновлює, омолоджує, зволожує. Це ми чуємо щодня і не ставимо під сумнів користь цілющої вологи. Але яку пити? Яка найкорисніша для організму?

Яка вода придатна для пиття

Складаючи дві третини нашого організму і беручи участь у всіх процесах життєдіяльності, вода повинна відповідати наступним вимогам:

  • Відсутність сторонніх домішок. Простіше кажучи, вона повинна бути чистою і не містити мікроорганізми, солі металів, сторонні хімічні елементи.
  • Присутність корисних мікроелементів. Ідеальною вважається вода слабоминерализованная, де вміст розчинених речовин не перевищує 130-150 мг / л. Повністю позбавлена ​​мінеральних речовин, вона почне розчиняти і вимивати їх з організму.
  • Достатній рівень натягу. Він повинен практично збігатися з рівнем натягу всередині наших клітин. Це поліпшить процеси транспортування корисних речовин.
  • рН 7,0-7,5.
  • Відсутність присмаків і запахів. Залежно від місця видобутку і способу очищення, може бути присутнім певний смак, але він повинен відповідати стандартам.

Кип'ятити або не кип'ятити?

У питанні кип'ятіння експерти єдині - сира краще. У природній воді містяться солі кальцію, магнію, міді і ще багатьох мікроелементів, які вкрай важливі для нашого організму. При кип'ятінні вони просто випадають в осад, перетворюючись в ненависну накип на стінках посуду. Крім того, структура природної води сильно відрізняється від кип'яченої. При нагріванні руйнуються молекулярні зв'язки і йде кисень і мінерали, які допомагають виконувати функції регенерації. Не дарма природну воду називають «живою».

Кип'ятіння - спосіб знищити шкідливі мікроорганізми. Але разом з ними йдуть і розпадаються корисні мікроелементи. Звичайно ми не обійдемося без окропу, але готуючи улюблені напої, постарайтеся вимикати чайник відразу, як тільки з'являться перші бульбашки і ніколи не використовувати кип'ячену воду, яка вже добу простояла в чайнику.

Тепла або холодна?

Тут все не так однозначно. Холодна вода освіжає, втамовує спрагу і сприяє схудненню. Так кажуть її шанувальники. Але давайте згадаємо різку Спазматичний головний біль, коли, прийшовши з спеки, ви випиваєте склянку крижаного напою. неприємно? У цей момент судини головного мозку різко звужуються, а це не так безневинно, як здається.

Читайте в наступній статті:  Для чого потрібна термальна вода? Користь для особи?

З схудненням теж питання спірне. Так, організм витрачає калорії на «підігрів» холодної рідини, але при цьому провокує додаткове відчуття голоду і ускладнює розщеплення жиру.

той, хто має звичку в спеку пити теплу воду або зелений чай, знає, що жага так вгамовується швидше і на довше. Тому першість у цьому питанні віддамо все-таки теплій воді і її здібностям: очищати кишечник, прискорювати метаболізм, регулювати показники цукру в крові, зволожувати клітини епідермісу і очищати кров.

Які води більш придатні для пиття

Раз ми вирішили, що найкорисніша вода - НЕ кип'ячена, то давайте з'ясуємо: яка вода придатна для пиття без очищення:

  • Артезіанський. Оскільки в неї не потрапляють опади, мікроорганізми і грунтові стоки. Але попередній аналіз все ж необхідний. Він допоможе встановити зміст вапняку, заліза та інших солей.
  • джерельна. Вважається природного живою водою. але нагадаємо, що джерела протікають по відкритій місцевості і не завжди в районах, захищених від діяльності людей. Тому попередній санітарний аналіз буде зовсім не зайвим.
  • бутильована. Найоптимальніший варіант в сучасних умовах. це вода, в даному випадку, пройшла додаткове очищення і перевірку.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *