Як правильно привчити немовляти пити воду?

Як правильно привчити немовляти пити воду

Як привчити дитину пити воду

У сучасному світі дорослі розуміють важливість і корисність води, регулярність пиття. вода становить 75-80% від маси тіла дитини. Серед великого асортименту солодких соків, лимонадів, солодких, газованих напоїв, проста вода нейтрального смаку йде на другий план. Завдання дорослих привчити, пояснити, контролювати, питний режим дитини. Прості поради батькам допоможуть вирішити задачу, як привчити дитину пити воду.

  • Запас питної води

Вода для пиття повинна знаходиться у вільному доступі. Будинки тримайте пляшку, графин або кухоль з водою не тільки на кухні, але і в вітальні, спальної дитини, на письмовому столі, в місці гри, де він проводить час. Перевага віддається воді, яка поруч, а не солодкого напою. Батьки можуть ненароком пропонувати попити, ненав'язливе нагадування впливає на підсвідомість, і викликає бажання попити. Даний спосіб підійде, якщо виникає складність, як привчити немовляти пити воду.

  • Вода в рюкзаку

пляшка питної води повинна бути з дитиною в школі, на тренуванні, творчих гуртках або прогулянці. Кладіть пляшку в рюкзак або сумку.

  • Гра

Процес пиття обіграйте креативно. На дно ємності розташуйте шматочок фрукта, який перетворить просту воду в цікавий, Вродливий, смачний напій. Ігрова форма допомагає мамам, які не знають, як привчити однорічної дитини пити воду. Використовуйте різні варіанти, дозвольте малюкові проявити фантазію і самому вирішувати, який напій створити сьогодні. Гра розвиває креативність, і бажання випити своє творіння.

  • приємні асоціації

Пиття можна приурочити до приємних подій, що відбувається днем – перерва в школі, невеличкий перепочинок між виконанням домашнього завдання. Регулярно пропонуйте воду дитині перед тим, як він виходить з дому, наповниться організм на найближчий час необхідної рідиною і виробить звичку.

  • застосовуємо гаджети
Читайте в наступній статті:  Яку краще воду вибрати для вашої дитини?

Сучасні діти нерозлучні зі смартфонами, відмінно сприймають інформацію через них. Додаток на телефоні з нагадуванням, потрібно попити, відмінне рішення для вироблення гарної звички.

  • Відповідальність за іншу людину

Коли діти не йдуть на вмовляння регулярно пити, замінювати водою солодкі напої, пробудити почуття відповідальності. Поясніть, що хочете дотримуватися режиму пиття, щоб поправити здоров'я, поліпшити загальний стан, але ніяк не можете привчити себе до регулярних дій. попросіть допомоги, нехай дитина нагадує вам, коли і скільки потрібно випивати води. Почуття відповідальності за іншу людину, тим більше допомога дорослому, який сам не справляється, спрацює. В результаті ви разом навчитеся пити регулярно і потрібну кількість.

Прості дії вироблять здорову звичку у вашої дитини і він не замислюючись буде пити воду щодня в потрібних кількості. Організм привчений до пиття, вимагає води постійно.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *