ПРИВЕЗЕМО ВЧАСНО АБО БЕЗКОШТОВНО *! ПОВЕРНЕМО КЕШБЕК 10%.
ЩО ТАКЕ водневий показник ВОДИ - pH

Водневий показник в дослівному перекладі з латинської звучить як «вага водню»(ставку Hydrogenii). рівень pH обумовлює міру кислотності водних розчинів і має прямий зв'язок з концентрацією іонів водню.
Виходячи з даних концентрацій, рідини діляться на кілька груп:
- сильнокислі – 3 і менш;
- кислі – від 3 до 5;
- Злегка кислий - від 5 до 6.5;
- Нейтральні - від 6.5 – 7.5;
- слабощелочние – від 7.5 до 8.5;
- Лужні - від 8.5 до 9.5;
- Сильно – більше 9.5.
ЯКИЙ pH ВОДИ Є ОПТИМАЛЬНИМ ДЛЯ ОРГАНІЗМУ ЛЮДИНИ
Наш організм живе в слабощелочной середовищі, так як рН нашою основною рідини циркулює по кровоносній системі дорівнює 7,26 - 7,45. Це водневий показник крові здорової людини.
Межі допустимих значень даного показника в питній воді за державним СанПин, встановили норму в межах 6,5- 8,5 балів. Але якщо звернутися до більш детальним розбору і дослідженнями вчених, то побачимо більш суворі кордону, які звужують показник від 6,8 до 7,5. Якраз виходить максимально близьке значення до pH крові.
Підстава такого висновку лежить в нейтральності людської крові, тому негазована питна вода повинна мати рН максимально наближений до показника 7,5. така води благотворно впливає на процеси обміну в організмі і правильно засвоюється, приносячи виключно користь нашої слаболужною середовищі.
ВПЛИВ кислої води З ПОКАЗНИКОМ МЕНШ 6.0
При постійному вживанні води із зсувом в кислу сторону, наш організм починає віддавати свої лужні метали з метою вирівняти рН в нейтральну сторону. Таким чином, Це (кальцій), Mg (магній), К (калію) та інші мінеральні речовини починають «вимиватися» з організму. А це як раз - зуби, волосся, суглоби, кістки.
Якщо говорити простою мовою, то організм буде здоровим до тих пір, поки у нього буде вистачати буферних ресурсів для того, щоб робити з «неправильної» води - «правильну» і боротися з кислим середовищем до останнього. В підсумку, коли ресурс по відшкодуванню буде вичерпано, людина почне хворіти і «висихати».
ВПЛИВ ЛУЖНИЙ ВОДИ З ПОКАЗНИКОМ БІЛЬШЕ 8.5
Лужна вода з діапазоном pH 8,5-9,5 має специфічний ефект на організм і застосовується в лікувальних цілях для створення антиоксидантної впливу на організм пацієнта.
наприклад, процедура гемодиализ (проходження крові через спеціальний фільтр – діалізатор) і застосовується в лікуванні хронічної хвороби нирок. Також є ряд досліджень вживання лужної води в оздоровчих цілях мікрофлори кишечника.
Ще одне дослідження продемонструвало ефективність вживання лужної води щодо людей страждають від цукрового діабету 2 типу легкого ступеня. Це актуальна проблема в сучасному суспільстві, яка провокує максимальну увагу сучасної медицини.
Цікаве дослідження провели в Китаї. Людей з діагнозом діабет 2 типу розбили на групи, які протягом 2 тижнів отримували воду з різним показником pH - 7,0 / 8,0 / 9,5 / 11,5 на однаковій дієті. В підсумку, результати показали, що сахароснижающее властивість показала вода з pH 9,5 і 11,5. Вода з більш низькими показниками статистично достовірного впливу на глюкозу в крові не показала.
також, було проведено ряд досліджень серед різних спортсменів, які працюють за системам високих навантажень. Основним завданням було з'ясувати вплив лужної води на відновлювальні процеси між тренуваннями. результати показали, значну різницю в в'язкості цільної крові. За рахунок нейтралізації окислювальних процесів при вживанні води з низькою мінералізацією і показником pH 8, відновлення відбувалося швидше і ефективніше.
Вище перераховані дослідження показують, що лужна вода дає більш потужний відновлювальний ефект, в порівнянні з нейтральною питною водою. І це не залежить від того, яким методом вона отримана - електролізом, з свердловин або методом насичення води природними мінералами.
ЛУЖНА ВОДА - МЕТОД ВИРОБНИЦТВА
Питна вода з загальною мінералізацією до 100 мг / літр з нейтральним показником pH пропускається через контактну систему з природним наповнювачем - кальцит. Це особливо чистий природний карбонат кальцію з вмістом основного мінералу не менше 99 відсотків.
- Перевага методу обробки води природним кальцитом полягає в тому, що під час подрібнення мінералу до необхідної фракції, мінерал не вимагає додаткової обробки хімічно активними речовинами.
- Ще одне переваги кальциту - здатність до саморегулювання. Мінерал повільно розчиняється тільки до досягнення карбонатної рівноваги у воді, збагачуючи її природним карбонатом кальцію. За рахунок цього, в нейтральному середовищі, мінерал підтримує водневий показник на рівні 8.5 - 9.5, додаючи 1 – 1,5 одиниці.
Розумний керівник клапан в системі насичення здійснює періодичну промивку завантаження чистою питною водою, що обумовлює стабільні показники в питному продукті «Баланс pH».
Щоб купити лужну воду «Баланс pH» в Києві залишайте заявку онлайн або телефонуйте за номером гарячої лінії!